Články autora: Inzerce

Komerční sdělení

Rekordní slevy padly na Xiaomi. Nesmyslně levné jsou smartphony i příslušenství

Oblíbená hitparáda obřích jarních slev Xiaomi právě odstartovala. Během nadcházejících 14 dnů můžete ušetřit tisíce na nákupu smartphonů a vybraného příslušenství. Ale pozor, akce končí už 28. dubna.
Komerční sdělení

Ceny bestsellerů Xiaomi a Samsungu drtí víkendový výprodej. Jsou teď vůbec nejlevnější

Až do pondělí 15. dubna do půlnoci můžete u Mobil Pohotovosti ulovit vybrané smartphony a příslušenství za supervýhodné ceny. A aby byl pro vás výběr co nejjednodušší, přinášíme vám tipy na produkty, na které padly ty největší slevy.
Komerční sdělení

Telefon s nejjasnějším displejem ve své třídě dorazil do Česka, stojí jen 6 tisíc

V Česku se tento týden začal prodávat smartphone, který má ambice stát se jedním z nejprodávanějších ve své kategorii. Nové vivo V40 SE za cenu pod šest tisíc nabízí mnohem víc než jeho mnohdy dražší konkurenti. A hlavně má ten nejjasnější displej ve své třídě. V prvních dnech ho navíc koupíte se slevou tisíc korun a získáte k němu užitečný dárek.
Komerční sdělení

Nejprodávanější Xiaomi a Samsungy extrémně zlevnily. Ceny padají na absolutní minimum

Od dnešního dne pořídíte oblíbené modely od Xiaomi a Samsungu supervýhodně. Nejen, že pořádně zlevnily, ale navíc k nim získáte i parádní bonus. Díky této kombinaci výhod je teď pořídíte za absolutně nejnižší ceny na trhu. A co víc, ke všem modelům dostanete od Mobil Pohotovosti prodlouženou tříletou záruku úplně zadarmo.
Komerční sdělení

Ceny Samsungů extrémně klesly. Galaxy S23 s AI a Galaxy A54 jsou teď nesmyslně levné

Ty nejoblíbenější smartphony od Samsungu teď pořídíte absolutně nejvýhodněji. Speciálně u Mobil Pohotovosti seženete nejlepší loňské modely za bezva ceny, a k tomu všemu ještě můžete získat i parádní bonus, který už tak nízko posazené cenovky ještě více zatraktivní.
Komerční sdělení

Nové Vivo X100 Pro má extrémní výkon a neskutečně fotí. Takovou změnu asi nikdo nečekal

Prodej nedávno představené vlajky Vivo X100 Pro je již v plném proudu a oproti loňsku si letošní model pořádně polepšil. Skvělou zprávou je, že ač jsme se dočkali parádního upgradu, cenovka zůstává stejná. Vivo X100 Pro je jeden z nejlepších telefonů tohoto roku s neskutečným foťákem a brutálním výkonem.
Komerční sdělení

Nejlepší Xiaomi roku je megahit. Extrémní výhody předobjednávek Xiaomi 14 už ale brzy končí

Pořídit si jednu z nedávno představených novinek Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Ultra se ještě pár dní extrémně vyplatí. U Mobil Pohotovosti je totiž seženete až o 4 tisíce levněji, dostanete k nim dárky za víc než 7 tisíc, tříletou záruku zdarma a vyšší kapacitu Xiaomi 14 za cenu nižší. Ale pozor, veškeré výhody končí už 17. března.
Komerční sdělení

Smartphone s nejlepším displejem i baterkou. HONOR Magic6 Pro zamířil do Česka a je za super cenu

Smartphone s jedním z nejlepších displejů a fotoaparátů na trhu. To je nový HONOR Magic6 Pro, který si od dnešního dne můžete předobjednat i v Česku. Zajímavý je nejenom díky svým naprosto špičkovým parametrům, zejména displeji, ale také proto, že si jeho cenu můžete v rámci předprodeje u Mobil Pohotovosti snížit o 7 tisíc korun. A právě po slevě jde snad o nejvýhodnější vlajkovku toho roku.