Články autora: Inzerce

Komerční sdělení

Nový XBOX koupíte doslova za pár tisíc, stačí vyměnit staré zařízení za nové

Nová generace konzolí se dostává na ceny, které by sotva někdo čekal
Komerční sdělení

NVIDIA Studio: Herní technologie ve světě filmařů a grafiků

Prolínání herní a filmové tvorby je čím dále skloňované téma posledních dekád. Realistická grafika nejnovějších titulů si v kvalitě často nezadá s filmovými efekty. Nejde však jen o vizuální podobu, do tvorby filmů, seriálů a dalších videí prosakují postupně také technologie známé z herního vývoje.
Komerční sdělení

Nový Honor 70 aspiruje na bestseller. Za sympatickou cenu nabízí skvělé parametry

Skvělý displej, kvalitní fotoaparát i rychlé nabíjení. To je Honor 70 aneb nejnovější vlajkový smartphone od Honoru, který úderem dnešního dne míří na český trh. Novinka zaujme především slušnými parametry a velmi sympatickou cenou, kterou si navíc můžete hned od startu prodeje snížit ještě o 1 500 Kč – vůbec poprvé totiž Honor u svého telefonu nabízí bonus k výkupu.
Komerční sdělení

Zpátky do školy vybaven na jedničku

Notebook je v dnešní době neodmyslitelnou výbavou každého studenta. Zatímco pro část oborů platí, že si vystačí i se základním kancelářským strojem, studenti vědeckých a kreativních profesí musí klást na svůj stroj podstatně vyšší nároky. Každý den se totiž setkávají s úlohami, které vyžadují speciální programové vybavení a k tomu potřebují dostatečný výkon.
Komerční sdělení

Trend pokojovek: Odkud se vzal?

Pár let zpátky byste s monsterami a fíkusy setkali maximálně u babičky nebo ve školní hale. Teď spíš těžko najdete domov, který zeleň nezdobí. Kde se vzala obliba pokojovek a jaké jsou teď trendy?
Komerční sdělení

Nejlepší videohovory v domácích podmínkách? Zkuste Nvidia Broadcast

Jak dosáhnout profesionálního stylu v dnes nezbytných videohovorech.