Články autora: Inzerce

Komerční sdělení

Foťák 50 Mpx a slušná výdrž. Vivo začalo v Česku prodávat trojici levných telefonů

Značka vivo působí na českém trhu teprve pár měsíců, ale za tu dobu stihla uvést hned několik nových a zajímavých telefonů. Nyní své portfolio pro tuzemského zákazníka rozšiřuje hned o další tři nové přírůstky – Y33s, Y21s a Y21. Jde o modely nižší střední třídy, ovšem se zajímavými parametry a hlavně atraktivní cenovkou. V prvních dnech je navíc můžete zakoupit se slevou 500 Kč.
Komerční sdělení

Budoucnost boje proti klimatickým změnám: Co je to ekologický zemní plyn?

Fosilní paliva stále patří k dominantním způsobům výroby tepla a elektrické energie. Využívány jsou i v průmyslu či dopravě a zásadní měrou tak přispívají ke znečištění životního prostředí a ke klimatickým změnám. Lidstvo se snaží najít různé cesty, jak být k přírodě šetrnější. Jednou z nich je ekologický zemní plyn.
Komerční sdělení

Káva a její účinky na lidský organismus

Káva je součástí našich každodenních životů. Bez ranního šálku kávy si leckdo neumí představit začátek dne. Je taky skvělým prostředkem a záminkou k setkávání nebo ke krátké procházce. Ano, káva je v mnoha ohledech užitečná – zažene ospalost, zbystří smysly a udržuje bdělost. O účincích kávy na lidský organismus se ale vedou dlouhé a rozporuplné debaty. Jak to tedy je?
Komerční sdělení

Jak vybrat antiparazitika na blechy a klíšťata

Domácí mazlíčkové zpříjemňují lidský život, který dělají bohatším. Mít možnost se o někoho starat je pro řadu lidí důležitým zdrojem pozitivní energie. Zároveň domácí chov drobného zvířectva působí proti pocitu osamělosti. Mazlíčkové vyžadují naši pozornost, která se netýká jen zajištění stravy, ale také péče o srst. Jakým způsobem můžete svého zvířecího kamaráda zbavit blech a klíšťat?
Nedd

5 triků, jak opticky zvětšit malou kuchyň

Kuchyň je místo, kde začínáme svůj den šálkem silné kávy a končíme ho dobrou večeří. Ani malá kuchyň přitom nemusí znamenat rezignaci na maximálně funkční prostor a velké kulinářské nápady. Přečtěte si tipy, které i ten nejmenší kuchyňský kout promění ve vzdušný prostor pro všední i nevšední vaření.
Komerční sdělení

Kompaktní Sony Xperia 5 II láká na špičkový fotoaparát. Zdarma k ní dostanete sluchátka za 3 490 Kč

Nová Sony Xperia 5 II umí zaujmout. Nejenom, že se jedná o nejkompaktnější smartphone od Sony s podporou 5G sítí a špičkovým fotoaparátem, ale navíc k němu nyní získáte zdarma bezdrátová sluchátka Sony v hodnotě 3 490 Kč.
Komerční sdělení

Tenisový loket vás vyřadí ze hry i na 3 měsíce. Co je jeho příčinou?

Tenisový loket paradoxně více trápí lidi se sedavým zaměstnáním než profesionální sportovce. Příčinou může být nárazová fyzická námaha, ale také opakovaný pohyb třeba při práci na zahradě. Jaké jsou jeho prvotní příznaky a lze mu nějak předcházet?