Komerční sdělení

Komerční sdělení

XBOX Series S za hubičku. Vyměňte starý za nový a získejte ho jen za 3 840 Kč.

Přemýšlíte nad koupí herní konzole? Pokud jste propadli kouzlu gamingu, nyní je právě ideální čas na vytvoření objednávky. Nejen že si odpočinete u parádních her, ale ušetříte i nějakou tu korunu díky výkupní akci na kupxbox.cz. 
Komerční sdělení

Vyměňte starý XBOX za nový. Ušetříte tisíce a navíc získáte Ultimate Pass jako bonus

Vypněte hlavu a odpočiňte si v nadcházejících dnech volna u nějaké super hry na svém novém XBOXu. Pro jeho koupi máte totiž právě teď ideální příležitost, jak ušetřit nějakou tu tisícovku. Pokud vám doma přebývá nějaké použité zařízení –⁠ stará herní konzole, telefon, tablet nebo třeba chytré hodinky, můžete ho prodat skrze stránku kupxbox.cz a k výkupní ceně navíc získat super dárek –⁠ měsíční předplatné Xbox Game Pass Ultimate, díky kterému dostanete přístup k více než stovce nejlepších her.
Komerční sdělení

Nový XBOX koupíte doslova za pár tisíc, stačí vyměnit staré zařízení za nové

Nová generace konzolí se dostává na ceny, které by sotva někdo čekal
Komerční sdělení

NVIDIA Studio: Herní technologie ve světě filmařů a grafiků

Prolínání herní a filmové tvorby je čím dále skloňované téma posledních dekád. Realistická grafika nejnovějších titulů si v kvalitě často nezadá s filmovými efekty. Nejde však jen o vizuální podobu, do tvorby filmů, seriálů a dalších videí prosakují postupně také technologie známé z herního vývoje.
Komerční sdělení

Nový Honor 70 aspiruje na bestseller. Za sympatickou cenu nabízí skvělé parametry

Skvělý displej, kvalitní fotoaparát i rychlé nabíjení. To je Honor 70 aneb nejnovější vlajkový smartphone od Honoru, který úderem dnešního dne míří na český trh. Novinka zaujme především slušnými parametry a velmi sympatickou cenou, kterou si navíc můžete hned od startu prodeje snížit ještě o 1 500 Kč – vůbec poprvé totiž Honor u svého telefonu nabízí bonus k výkupu.
Komerční sdělení

Zpátky do školy vybaven na jedničku

Notebook je v dnešní době neodmyslitelnou výbavou každého studenta. Zatímco pro část oborů platí, že si vystačí i se základním kancelářským strojem, studenti vědeckých a kreativních profesí musí klást na svůj stroj podstatně vyšší nároky. Každý den se totiž setkávají s úlohami, které vyžadují speciální programové vybavení a k tomu potřebují dostatečný výkon.
Komerční sdělení

Trend pokojovek: Odkud se vzal?

Pár let zpátky byste s monsterami a fíkusy setkali maximálně u babičky nebo ve školní hale. Teď spíš těžko najdete domov, který zeleň nezdobí. Kde se vzala obliba pokojovek a jaké jsou teď trendy?