Zpátky do školy vybaven na jedničku

1. 9. 2022 – 12:59 | Komerční sdělení | Inzerce

Zpátky do školy vybaven na jedničku
zdroj: Nvidia

Notebook je v dnešní době neodmyslitelnou výbavou každého studenta. Zatímco pro část oborů platí, že si vystačí i se základním kancelářským strojem, studenti vědeckých a kreativních profesí musí klást na svůj stroj podstatně vyšší nároky. Každý den se totiž setkávají s úlohami, které vyžadují speciální programové vybavení a k tomu potřebují dostatečný výkon.

Výběr správného stroje tak není radno podceňovat. Pokud mají na mašině běžet výpočty, vizualizace nebo se má na něm tvořit 3D grafika, vyplatí se zvolit takový počítač, aby náročné úlohy efektivně zvládl a zároveň aby splnil požadavky na snadnou přenositelnost s tichým provozem.

Právě z toho důvodu je třeba zaměřit pozornost na notebooky NVIDIA vybavené grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX řady 30, které umožní efektivní akceleraci 3D grafiky, videa či funkcí využívajících umělou inteligenci. Díky optimalizacím poběží nejpopulárnější kreativní aplikace na grafických kartách Nvidia GeForce RTX rychleji a efektivněji. Vrcholem nabídky jsou zařízení s certifikací Nvidia Studio, kde je možné se kromě výše uvedeného spolehnout i na kvalitní displeje s širokým pokrytím barev a přesným zobrazením, rychlé úložiště či dostatek operační paměti pro nepřerušovanou práci.

Výpočty i 3D ilustrace – rychleji

Notebooky s GeForce RTX poskytují akceleraci pomocí grafické karty pro desítky aplikací a nástrojů v rámci oborů STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika) či kreativních profesí. Díky tomu můžete pracovat rychleji a dokončit své projekty dříve.

Aplikace zdroj: Inzerce

Ve srovnání s konkurencí nabízejí notebooky s GeForce RTX i několikanásobné zrychlení úloh. Oproti Macbooku PRO s čipem M1 nebo procesoru i7-12700H s integrovanou grafickou jednotkou trvá grafické kartě GeForce RTX 3060 renderování v programu Blender jen zlomek času. Výraznou časovou úsporu získáte i při editaci videa v Adobe Premiere nebo v případě úpravy fotek v Adobe Photoshop.

Nvidia PR zdroj: Inzerce

GeForce RTX 3060 v je přitom kartou střední třídy, výběrem výkonnějšího čipu úrovně GeForce RTX 3070, RTX 3080 nebo RTX 3080 Ti můžete dosáhnout ještě dalšího zrychlení, jak ukazuje graf níže.

Nvidia PR zdroj: Inzerce

4K video – jednoduše

Notebooky NVIDIA Studio vybavené GeForce RTX podporují hardwarově akcelerovaný enkodér a dekodér NVENC a NVDEC. Díky němu můžete ulevit procesoru a nechat výpočetně náročné náhledy při zpracování videa nebo finální renderování na grafické kartě. Díky efektivitě GeForce RTX bude vaše práce plynulejší a vykreslování rychlejší.

Nvidia PR zdroj: Inzerce

Využít můžete i síly umělé inteligence, která dokáže vylepšit rozlišení videa při zachování všech detailů nebo zrychlit práci s efekty.

Ekosystém Studio – kreativní nástroje pro školu

Díky platformě NVIDIA Studio s akcelerovanými aplikacemi, technologií ovladačů a exkluzivními nástroji včetně NVIDIA Omniverse, Broadcast či Komunita podpoříte svou kreativitu. Ať už upravujete videa, spolupracujete na projektu, streamujete nebo hrajete hry, NVIDIA Studio pozvedne na vyšší úroveň vše, co děláte.

 • NVIDIA Broadcast
  Aplikace vylepšuje prostřednictvím umělé inteligence kvalitu zvuku a obrazu. Umí nahradit pozadí streamu, odstranit hluk nebo centrovat kameru na obličej. Díky tomu se můžete pohodlněji zapojit do online přednášek a spolupracovat se členy pracovních skupin odkudkoli.
 • NVIDIA Omniverse
  Propojte své oblíbené programy od společností Autodesk, Adobe, Epic a další s NVIDIA Omniverse™. Most mezi aplikacemi urychluje pracovní postupy, synchronizuje náhledy či zjednodušuje navrhování prototypů, aby kreativní činnost probíhala bez bariér.
 • Ovladače NVIDIA Studio
  Exkluzivní bezplatné ovladače NVIDIA Studio optimalizují hardware notebooků Studio pro nejlepší kreativní aplikace tak, aby přinášely nové funkce a zlepšovaly výkon. Ovladače Studio jsou rozsáhle testovány s nejnovějšími verzemi kreativních aplikací a pyšní se tak špičkovou spolehlivostí.
 • Komunita NVIDIA Studio
  Zdroj inspirace pro nejnovější projekt nebo školní práci. Komunita NVIDIA Studio kypí životem a zahrnuje speciální kanál na YouTube se spoustou bezplatných exkluzivních tutoriálů a videí, které hostují světoví umělci.

Hotovo? Připojte se do hry!

S notebookem vybaveným grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX si užijete i zasloužený relax. Už není nutné volit mezi počítačem pro studium a pro zábavu. Díky notebookům Studio s GeForce RTX můžete studovat, tvořit a hrát na stejné platformě.

GeForce RTX podporuje DX12 Ultimate včetně ray tracingu s NVIDIA DLSS, takže hry budou vypadat lépe a poběží plynuleji.

geforce-rtx-games-3c33-D zdroj: Inzerce

Jaký notebook s NVIDIA GeForce RTX vybrat?

V nabídce notebooků s grafickými kartami GeForce najdete nespočet konfigurací za dostupné ceny i nejvýkonnější, špičkové stroje pro kreativní mágy. Co třeba pro začátek výhodné modely s GeForce RTX 3060 z aktuální "Back to School" nabídky, které poskytnou dostatek výkonu pro akceleraci všech podporovaných aplikací a zároveň umožní po splnění školních povinností ponořit se hry? Nebo rovnou nějaký notebook s certifikovaným výběrem komponent pro využití možností platformy NVIDIA Studio na maximum.

Nvidia PR zdroj: Inzerce Nvidia PR zdroj: Inzerce

Zdroje:
komerční sdělení / PR, Nvidia

Nejnovější články