Výdrž i výkon, kdykoli potřebujete. Buďte produktivnější s notebooky vybavenými GeForce RTX

1. 7. 2022 – 11:02 | Komerční sdělení | Inzerce

Výdrž i výkon, kdykoli potřebujete. Buďte produktivnější s notebooky vybavenými GeForce RTX
zdroj: Nvidia blog

Tvůrci obsahu i profesionálové vědí, že čas jsou peníze. Pro efektivní práci je tak důležité vybavit se nástroji, které rutinní úlohy urychlí. Předcházející léta poznamenaná pandemií nás také naučila, že potřebný výkon je dobré mít i v přenosné podobě, aby byl snadno dostupný při práci na home office.

Takové požadavky splňují notebooky vybavené grafickými kartami Nvidia GeForce RTX, zvláště pak nové modely s čipy GeForce RTX 3070 Ti a 3080 Ti, které se blíží samé špičce výkonnostní nabídky. Společně s platformami Nvidia Studio a Nvidia Omniverse, které dokáží akcelerovat a propojit desítky tvůrčích a profesionálních aplikací, povýšíte svou produktivitu na novou úroveň.

PR zdroj: Inzerce

Technologie Max-Q 4. generace pro dlouhou výdrž i výkon

Notebooky vybavené grafickými kartami GeForce RTX obsahují spoustu chytrých funkcí, abyste mohli déle pracovat bez zásuvky a zároveň mohli v případě náročné úlohy využít špičkového výkonu. To vše při zachování tenkého šasi notebooku a provozu při nízké hlučnosti. Vděčíme za to sadě technologií Nvidia Max-Q, která se v noteboocích představila před 5 lety a od té doby stačila vyzrát a přinést ještě významnější vylepšení.

CPU Optimizer a Dynamic Boost

V noteboocích sdílí dvě hlavní komponenty, procesor a grafická karta, limity napájení. Aby se naplno využil potenciál obou komponent, je výhodné jim dynamicky upravovat energetickou dotaci podle zpracovávané úlohy. Díky CPU Optimizeru dokáže grafická karta GeForce ovlivňovat provoz procesoru, aby úloha proběhla co nejefektivněji.

To ale není vše. Další funkce s názvem Dynamic Boost využívá sílu strojového učení, které dokáže optimalizovat kromě GPU a CPU také operační paměti, aby se zvýšil výkon a zároveň zachovaly dobré provozní vlastnosti zařízení.

PR zdroj: Inzerce PR zdroj: Inzerce

Rapid Core Scaling

Některé aplikace vyžadují pro svůj běh spoustu jader, jiné favorizují pouze několik vláken, ale zato na vysokých taktech. Rapid Core Scaling dokáže v reálném čase monitorovat potřeby úloh a přizpůsobovat jim počet vláken a takty procesoru. Díky tomu dostanete výkon, když je potřeba, ale nepřipravíte se o zbytečně mnoho výdrže baterie.

PR zdroj: Inzerce PR zdroj: Inzerce

Battery Boost

Chytré technologie umí optimalizovat nejen pro špičkový výkon, ale také pro delší výdrž na baterii. Battery Boost 2.0 nově za pomoci AI dokáže vyvážit přísun energie všem komponentám, omezit framerate aplikace či upravit kvalitu zobrazení, aby se dosáhlo ideální rovnováhy mezi výkonem a výdrží. Díky tomu je možné na baterii pracovat až o 70 % déle ve srovnání se stavem bez Baterry Boostu.

PR zdroj: Inzerce

DLSS

Grafické karty Nvidia GeForce RTX nabízí i další užitečné funkce jako například WhisperMode pro optimalizaci hlučnosti ventilátorů či chytrý upscale DLSS, který s využitím AI dokáže zobrazit obsah téměř ve kvalitě originálu, ale při podstatně nižších nárocích na výpočetní výkon, čímž lze rovněž ušetřit energii a prodloužit výdrž baterie při provozu bez zásuvky.

Akcelerujte s GeForce RTX

Notebooky vybabavené grafickými kartami GeForce RTX se uplatní při tvůrčí a profesionální činnosti, kterou dokáží významně urychlit. Výkonné grafické čipy RTX 3080 Ti nebo RTX 3070 Ti zkrátí ve srovnání s Macbookem 16 Pro (M1 Max) dobu pro renderování až o 89 %!

PR zdroj: Inzerce

Výkon GeForce RTX rovněž zajistí podstatně plynulejší vykreslování náhledu při editaci  nekomprimovaných video dat, například v programu Redcine-X Pro. Výsledkem je produktivnější práce bez prostojů a únavy z čekání.

PR zdroj: Inzerce

To ale není zdaleka vše, architektura GeForce RTX akceleruje desítky obíbených programů pro tvůrce i profesionálních řešení, kupříkladu Unreal Engine, Rhino, Autodesk, softwarový balík Adobe, Unity, Redshift a mnohé další. Na své si přijdou i tvůrci obsahu, kteří své výtvory prezentují na internetu, protože GeForce RTX podporuje efektivní enkodování videostreamu v programech jako OBS, Xsplit či Streamlabs.

Na výběr je ze spousty modelů notebooků s rozličnými konfiguracemi od partnerů jako Acer, ASUS, Dell, HP, Gigabyte, Lenovo, MSI či Razer. Každý si tak může vybrat dle svých požadavků na výkon i cenu a urychlit tak svou tvůrčí činnost nebo práci.

Širokou nabídku notebooků s GPU GeForce RTX, mezi nimiž najdete i nejnovější modely, přináší CZC.cz

PR zdroj: Inzerce

Zdroje:
komerční sdělení / PR, Nvidia

Nejnovější články